Platinum partner
4
Роки досвіду
3
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
105
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
21946
Останній візит на сайт
сьогодні

Продаж комерційної нерухомості (20)

  • 1 355 000 $
    5 000 $/м²

    Князів Острозьких вул. (Московська), 31/33

    БЕЗ КОМІСІЇ Арсенальна
    офісне приміщення
    271 м²
    1 тиж. тому
    Продаж офісного приміщення по вул. Князів Острозьких 31/33 БЦ Зоряний, поруч з метро Арсенальна, Кловська, Печерська Окупність — 12.84% річних, потенційна орендна ставка 14 500$ за місяць Загальна площа офісу: 271 м² Кількість посадкових місць: 52+ Планування:
 - open-space на 32 робочих місць - робоча кімната на 10 робочих місць - робоча кімната на 3 робочі місця - робоча кімната на 3 робочі місця - кімната для переговорів на 8 осіб - кабінет керівника - лаунж - кухня - с/в з душем Офіс має сучасний дизайнерський ремонт із використанням якісних матеріалів. Оснащення офісу - стильні меблі, що відповідають сучасним стандартам офісного простору 
- система кондиціонування та бойлер – комфо...
    Рієлтор
  • 6 000 000 $
    4 255 $/м²

    Еспланадна вул., 32

    БЕЗ КОМІСІЇ Палац Спорту
    офісне приміщення
    1410 м²
    1955 рік побудови
    1 тиж. тому
    Продаж офісного приміщення вул. Еспланадна 32В Поруч з метро Олімпійська та Палац спорту Загальна площа офісу: 1410 м² Кількість посадкових місць: 240+ У власності 8 соток (державний акт) Паромісць: 15 Престижна локація, сучасний ремонт і функціональне планування забезпечують високу ліквідність об’єкта. Окупність — 12% річних Планування:
 - 4 приміщення по ~110м2 - 4 приміщення по ~120м2 - високий цоколь з повноцінними вікнами на 240м2 - мансарда на 220м2 Оснащення офісу - стильні меблі, що відповідають сучасним стандартам офісного простору 
- система кондиціонування та бойлер – комфортний мікроклімат у будь-яку пору року
 - оснащена кухня з усім необхідним для зручності співробітників

Рієлтор
  • 500 000 $
    3 704 $/м²

    Буслівська вул., 12

    офісне приміщення
    135 м²
    1 міс. тому
    Продаж офісного приміщення по вул. Буслівська 12 ЖК "Busov Hill" поруч з метро Дружби народів Загальна площа офісу: 135 м² Кількість посадкових місць: 24+ Престижна локація, сучасний ремонт і функціональне планування забезпечують високу ліквідність об’єкта. Окупність — 12% річних (в оренді за 5 000$). Планування:
 - рецепція - 3 open-space - кімната для переговорів - кабінет керівника - кухня - с/у Офіс має сучасний дизайнерський ремонт із використанням якісних матеріалів. Оснащення офісу - стильні меблі, що відповідають сучасним стандартам офісного простору 
 - оснащена кухня з усім необхідним для зручнос...
    Рієлтор
  • 970 000 $
    5 000 $/м²

    Михайла Омеляновича-Павленка вул. (Суворова), 22

    БЕЗ КОМІСІЇ Арсенальна
    офісне приміщення
    194 м²
    2 тиж. тому
    Продаж офісного приміщення по вул. Князів Острозьких 31/33 БЦ Зоряний, поруч з метро Арсенальна, Кловська, Печерська Окупність — 13% річних, потенційна орендна ставка 10 500$ за місяць Загальна площа офісу: 194 м² Кількість посадкових місць: 31+ Планування:
 - open-space на 30 робочих місць - кімната для переговорів на 9 осіб - кабінет керівника - лаунж - кухня - с/в з душем Офіс має сучасний дизайнерський ремонт із використанням якісних матеріалів. Оснащення офісу - стильні меблі, що відповідають сучасним стандартам офісного простору 

Рієлтор
  • 755 000 $
    5 000 $/м²

    Князів Острозьких вул. (Московська), 31/33

    БЕЗ КОМІСІЇ Арсенальна
    офісне приміщення
    151 м²
    3 тиж. тому
    Продаж офісного приміщення по вул. Князів Острозьких 31/33 БЦ Зоряний, поруч з метро Арсенальна, Кловська, Печерська Окупність — 13.51% річних, потенційна орендна ставка 8 500$ за місяць Загальна площа офісу: 151 м² Кількість посадкових місць: 31+ Планування:
 - open-space на 25 робочих місць - кімната для переговорів на 6 осіб - кабінет керівника - Zoom-кімната - лаунж - кухня - с/в з душем Офіс має сучасний дизайнерський ремонт із використанням якісних матеріалів. Оснащення офісу - стильні меблі, що відповідають сучасним стандартам офісного простору 
 - оснащена кухня з усім необхідним для зручності спів...
    Рієлтор
  • 450 000 $
    4 500 $/м²

    Василя Тютюнника вул. (Анрі Барбюса), 28-А

    офісне приміщення
    100 м²
    2019 рік побудови
    1 тиж. тому
    Продаж офісного приміщення в самому центрі Київа по вул. Василя Тютюнника вул. (Анрі Барбюса), 28А ЖК Cardinal , поруч з метро Палац України Окупність — 10.5% річних, орендар сплачує 4 000$ за місяць. Загальна площа офісу: 100 м²
 Кількість посадкових місць: 20 Поверх: 2 Офіс розрахований на комфортну та продуктивну роботу команди, поєднуючи стиль, функціональність та ергономіку.

 У офісі виконане зручне планування:
 - 2 кабінети по 7 робочих місць - переговорна кімната - кухня - с/у Офіс має сучасний дизайнерський ремонт із використанням якісних матеріалів. Великі панорамні вікна та високі стелі створюють відчуття простору й наповнюють приміщення природним світлом.

 Комфорт та техні...
    Рієлтор
  • 1 170 000 $
    5 000 $/м²

    Князів Острозьких вул. (Московська), 31/33

    БЕЗ КОМІСІЇ Арсенальна
    офісне приміщення
    234 м²
    1 міс. тому
    Продаж офісного приміщення по вул. Князів Острозьких 31/33 БЦ Зоряний, поруч з метро Арсенальна, Кловська, Печерська Окупність — 13.33% річних, потенційна орендна ставка 13 000$ за місяць Загальна площа офісу: 234 м² Кількість посадкових місць: 41+ Планування:
 - open-space на 32 робочих місць - робоча кімната на 8 робочих місць - кімната для переговорів на 8 осіб - кабінет керівника - лаунж - кухня - с/в з душем Офіс має сучасний дизайнерський ремонт із використанням якісних матеріалів. Оснащення офісу - стильні меблі, що відповідають сучасним стандартам офісного простору 
 - оснащена кухня з усім необхід...
    Рієлтор
  • 905 000 $
    5 000 $/м²

    Князів Острозьких вул. (Московська), 31/33

    БЕЗ КОМІСІЇ Арсенальна
    офісне приміщення
    181 м²
    1 міс. тому
    Продаж офісного приміщення по вул. Князів Острозьких 31/33 БЦ Зоряний, поруч з метро Арсенальна, Кловська, Печерська Окупність — 13.26% річних, потенційна орендна ставка 10 000$ за місяць Загальна площа офісу: 181 м² Кількість посадкових місць: 31+ Планування:
 - open-space на 30 робочих місць - кімната для переговорів на 8 осіб - кабінет керівника - лаунж - кухня - с/в з душем Офіс має сучасний дизайнерський ремонт із використанням якісних матеріалів. Оснащення офісу - стильні меблі, що відповідають сучасним стандартам офісного простору 

Рієлтор
  • 780 000 $
    5 000 $/м²

    Князів Острозьких вул. (Московська), 31/33

    БЕЗ КОМІСІЇ Арсенальна
    офісне приміщення
    156 м²
    1 міс. тому
    Продаж офісного приміщення по вул. Князів Острозьких 31/33 БЦ Зоряний, поруч з метро Арсенальна, Кловська, Печерська Окупність — 13.08% річних, потенційна орендна ставка 8 500$ за місяць Загальна площа офісу: 156 м² Кількість посадкових місць: 26+ Планування:
 - open-space на 25 робочих місць - кімната для переговорів на 4 особи - кабінет керівника - zoom-кімната - лаунж - кухня - с/в з душем Офіс має сучасний дизайнерський ремонт із використанням якісних матеріалів. Оснащення офісу - стильні меблі, що відповідають сучасним стандартам офісного простору 
 - оснащена кухня з усім необхідним для зручності спі...
    Рієлтор
  • 690 000 $
    4 313 $/м²

    Бульварно-Кудрявська вул. (Воровського), 15Є

    БЕЗ КОМІСІЇ Золоті Ворота
    офісне приміщення
    160 м²
    2 міс. тому
    Продаж офісного приміщення по вул. Бульварно-Кудрявська 15Є ЖК "Ярославів Град" поруч з метро Золоті Ворота Окупність — 13% річних, орендний дохід 7 500$ за місяць Загальна площа офісу: 160 м²
 Кількість посадкових місць: 20+ Планування:
 - open-space зона - кабінет на 4 співробітників - кімната для переговорів - кабінет керівника - кухня - 2 санвузли - простора тераса з панорамним видом на історичний центр Офіс має сучасний дизайнерський ремонт із використанням якісних матеріалів. Оснащення офісу - стильні меблі, що відповідають сучасним стандартам офісного простору 
 - оснащена кухня з усім необхідним дл...
    Рієлтор
  • 760 000 $
    4 222 $/м²

    Бульварно-Кудрявська вул. (Воровського), 15Є

    офісне приміщення
    180 м²
    2 міс. тому
    Продаж офісного приміщення по вул. Бульварно-Кудрявська 15Є ЖК "Ярославів Град" поруч з метро Золоті Ворота Загальна площа офісу: 180 м² Кількість посадкових місць: 20 Окупність — 11% річних, орендний дохід 7 000$ Планування:
 - оснащена кухня з усім необхідним для зручності...
    Рієлтор
  • 1 100 000 $
    4 955 $/м²

    Іоанна Павла II вул. (Патріса Лумумби), 6/1

    офісне приміщення
    222 м²
    2014 рік побудови
    1 міс. тому
    Продаж офісного приміщення по вул. Іоанна Павла ІІ 6/1 ЖК Бульвар Фонтанів , поруч з метро Палац України, Либідська, Звіринецька Окупність — 12% річних, орендар сплачує 11 000$ за місяць Загальна площа офісу: 222 м² Кількість посадкових місць: 39+ Планування:
 - open-space - робоча кімната на 8 осіб - лаунж - кімната для переговорів на 9 осіб - кабінет керівника - кухня - с/у Офіс має сучасний дизайнерський ремонт із використанням якісних матеріалів. Оснащення офісу - стильні меблі, що відповідають сучасним стандартам офісного простору 

Рієлтор
  • 450 000 $
    3 750 $/м²

    Саксаганського вул., 58

    БЕЗ КОМІСІЇ Університет
    офісне приміщення
    120 м²
    3 дні тому
    Продаж офісного приміщення по вул. Саксаганського 58 Поруч з метро Універснитет Загальна площа офісу: 120 м² Кількість посадкових місць: 15+ Престижна локація, сучасний ремонт і функціональне планування забезпечують високу ліквідність об’єкта. Окупність — 14% річних (в оренді за 5 500$). Планування:
 - open-space - кімната для переговорів - кабінет керівника - кухня - с/у Офіс має сучасний дизайнерський ремонт із використанням якісних матеріалів. Оснащення офісу - стильні меблі, що відповідають сучасним стандартам офісного простору 

Рієлтор
  • 1 450 000 $
    4 265 $/м²

    Бульварно-Кудрявська вул. (Воровського), 17

    офісне приміщення
    340 м²
    2021 рік побудови
    3 дні тому
    ЖК Ярославов Град | Яр Град | Ярославів Град Продаж нового офісного приміщення по вул. Бульварно-Кудрявська 15А ЖК "Ярославів Град" поруч з метро Золоті Ворота Окупність — 12% річних, орендний дохід 14 500$ за місяць Загальна площа офісу: 340 м2
 Кількість посадкових місць: 40
 Поверх/поверховість: 7/19

 Планування:
 - 2 open-space зони; - 1 кабінет на 4 співробітників; - 2 кабінети керівників; - переговорні кімнати; - 2 кухні; - 4 санвузли; - простора тераса з панорамним видом на історичний центр.

 Офіс має сучасний дизайнерський ремонт із використанням якісних матеріалів. Оснащення офісу - стильні меблі, що відповідають сучасним стандартам офісного простору 
- система кондиціонуван...
    Рієлтор
  • 6 000 000 $
    4 255 $/м²

    Еспланадна вул., 32-В

    БЕЗ КОМІСІЇ Палац Спорту
    офісне приміщення
    1410 м²
    1 тиж. тому
    Продаж офісного приміщення вул. Еспланадна 32В Поруч з метро Олімпійська та Палац спорту Загальна площа офісу: 1410 м² Кількість посадкових місць: 240+ Престижна локація, сучасний ремонт і функціональне планування забезпечують високу ліквідність об’єкта. Окупність — 12% річних Планування:

Рієлтор
  • 1 140 000 $
    5 644 $/м²

    Бульварно-Кудрявська вул. (Воровського), 15А

    офісне приміщення
    202 м²
    1 міс. тому
    Продаж офісного приміщення в самому центрі Київа по вул. Бульварно-Кудрявська 15А, ЖК Ярославов Град Загальна площа офісу: 202 м2
 Кількість посадкових місць: 25 Поверх/поверховість: 2/4 Офіс розрахований на комфортну та продуктивну роботу команди, поєднуючи стиль, функціональність та ергономіку.

 У офісі виконане зручне планування:
 - робоча зона open-space; - кабінет керівника; - кабінет на 8 робочих місць; - кухня; - санвузол. Офіс має сучасний дизайнерський ремонт із використанням якісних матеріалів. Великі панорамні вікна та високі стелі створюють відчуття простору й наповнюють приміщення природним світлом.

 Комфорт та технічне оснащення:
 - стильні меблі, що відповідають сучасни...
    Рієлтор
  • 550 000 $
    3 510 $/м²

    Бульварно-Кудрявська вул. (Воровського), 15А

    багатофункціональне приміщення
    157 м²
    1 міс. тому
    Продаж комерційного приміщення в самому центрі Київа по вул. Бульварно-Кудрявська 15А, ЖК Ярославов Град Можно заходить на ремонтні канікули під будь яку діяльність. Терміни обговорюються. Загальна площа офісу: 156.7 м²
 Висота стелі 4,5м+ Поверх/поверховість: 1 (фасадний вхід) /24 Приміщення можна легко ділити на 2 пропорційних також робити 2 рівні. ЖК “Ярославів Град” — сучасний житловий комплекс у самому серці столиці з активною діловою та пішохідною інфраструктурою. Метро Золоті Ворота 5хв пішки
    Рієлтор
  • 870 000 $
    3 234 $/м²

    Кловський узвіз, 7

    офісне приміщення
    269 м²
    1 міс. тому
    Продаж офісного приміщення по вул. Кловський узвіз 7 Carnegie Tower поруч з метро Кловська Окупність — 8,2% річних, орендар сплачує 6 000$ за місяць Загальна площа офісу: 269 м²
 Кількість посадкових місць: 45+ Планування:
 - оpen space - кабінет директора - кімната для переговорів - кабінет вільного користування - кухня - санвузли Офіс має сучасний дизайнерський ремонт із використанням якісних матеріалів. Оснащення офісу - стильні меблі, що відповідають сучасним стандартам офісного простору 

Рієлтор
  • 1 900 000 $
    3 333 $/м²

    Богдана Хмельницького вул., 51

    БЕЗ КОМІСІЇ Університет
    офісне приміщення
    570 м²
    1 міс. тому
    Продаж офісного приміщення по вул. Богдана Хмельницького 51 Поруч з метро Університет Загальна площа офісу: 570 м² Кількість посадкових місць: 67+ Престижна локація, сучасний ремонт і функціональне планування забезпечують високу ліквідність об’єкта. Окупність — 14% річних (в оренді за 22 000$). Планування:

Рієлтор
  • 1 000 000 $
    4 505 $/м²

    Берестейський просп. (Перемоги), 42а

    офісне приміщення
    222 м²
    1 міс. тому
    Продаж офісного приміщення проспект Перемоги 42А ЖК "Crystal Park Tower", поруч з метро Шулявська Окупність — 12% річних, орендар сплачує 10 000$ за місяць Загальна площа офісу: 222 м² Кількість посадкових місць: 35+ Планування:
 - 3 open-space - кімната для переговорів - кабінет керівника - кухня - с/у Офіс має сучасний дизайнерський ремонт із використанням якісних матеріалів. Оснащення офісу - стильні меблі, що відповідають сучасним стандартам офісного простору 

Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.